Projektowanie graficzne

Tworzymy przyciągające uwagę przekazy wizualne

Używając najnowszych technologii tworzenia materiałów graficznych, jak i tych bardziej tradycyjnych, jesteśmy przygotowani do dostarczenia najlepszej jakości grafik. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy profesjonalnie doradzą Państwu podczas realizacji projektu. Poniżej znajdują się wybrane usługi z naszego portfolio.

Kalendarze, wizytówki, plakaty, foldery, roll-up’y, bannery, okleiny winylowe, papier firmowy, notesy, opakowania, naklejki, katalogi i inne…

Projektujemy i tworzymy szeroką gamę produktów dla Twojej firmy

Case study realizacji kompleksowego marketingu dla JASEK

Analiza rynku

JASEK jest firmą transportową. Zaczęliśmy od zbadania rynku, na którym się porusza i przeglądu działań konkurencji. Dzięki pracy analitycznej mogliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klienta.

Nasz projekt

Zaproponowaliśmy landing-page z kampanią marketingową, rebranding wizualny i nowe gadżety reklamowe dla kontrahentów. Gdy nasze pomysły zostały zaakceptowane przeszliśmy do realizacji.

Rezultat działań

JASEK zyskał profesjonalną warstwę wizualną niezbędną w biznesie. Firma świadczy usługi w całej Europie, działając w bardzo konkurencyjnej gałęzi biznesu.

Kompleksowo wykonaliśmy: identyfikację wizualną, materiały reklamowe oraz stronę internetową.

Dane w liczbach oraz kilka przykładowych realizacji

Średnio projektów dziennie

Godzin pracy grafików

Projekt i wykonanie folderu usług MPO w Toruniu

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Toruniu przyszło do nas z zadaniem stworzenia prostego i przejrzystego katalogu promującego ich nową ofertę. Opracowaliśmy zarówno warstwę tekstową, jak i wizualną tego projektu.

Efekt: prosta i skuteczna forma prezentacji dla klientów biznesowych

Wykonanie składanych kalendarzy biurkowych

Z okazji swojego dwudziestego jubileuszu planetarium w Toruniu zleciło nam stworzenie niesztampowego kalendarza. Kalendarze biurkowe miały być jednocześnie elementem przykuwającym uwagę zwiedzających.

Efekt: ciekawy i funkcjonalny gadżet promujący lokalne planetarium

Skontaktuj się z nami

Nie bój się zadzwonić do nas z pytaniem o pomoc w realizacji projektu, czy o poprawienie wyników Twojej firmy. Jesteśmy od tego by Ci pomóc!

Odwiedź nas

Zapraszamy do naszego biura, żeby porozmawiać o potrzebach Twojej firmy.

Toruń (87-100),
ul. Lelewela 33A.

Napisz lub zadzwoń

tel. (56) 621 63 60
e-mail: biuro@3wdt.com

Lub skorzystaj z formularza

Copyright 2018 - 3wdt.com
MENU