Sklepy i systemy internetowe

Tworzymy systemy, które ułatwiają Twoją pracę

W dzisiejszym świecie, gdzie sklepy tradycyjne odchodzą powoli do lamusa, bardzo ważne jest zbudowanie silnych fundamentów biznesu w internecie. Bez dokładnej analizy i projektowania możemy liczyć tylko na szczęście, że nam się uda. W 3wdt nie ryzykujemy, dokładnie sprawdzamy, testujemy i dopiero wtedy wprowadzamy na rynek.

Sklepy internetowe, strony ofertowe, strony katalogowe, systemy usługowe, obsługa logistyki, modyfikacje istniejących sklepów itp…

Projektujemy i tworzymy szeroką gamę produktów dla Twojej firmy

Case study realizacji systemu internetowego dla Polskiego Związku Żeglarskiego

Konsultacje

Był rok 2008, PZŻ nie posiadał elektronicznego systemu wydawania i ewidencjonowania patentów żeglarskich. Opracowaliśmy makietę projektu w oparciu o wytyczne rozporządzenia Ministra Sportu.

Nasz projekt

Wykonaliśmy system do wystawiania patentów żeglarskich, usprawniający pracę biura i automatyzujący procesy (baza danych wniosków i patentów, wydruki plastikowych dokumentów, płatności elektroniczne).

Rezultat działań

Do dnia dzisiejszego obsługujemy ten system aktualizując oprogramowanie i dostosowując jego funkcjonalności do bieżących wymogów Ustawodawcy – zapewniając łatwość wydawania oraz bezpieczeństwo ewidencji i zarządzania dokumentami państwowymi.

Kompleksowo wykonaliśmy: system internetowy i jego późniejsze utrzymanie.

Dane w liczbach oraz kilka przykładowych realizacji

Zrealizowanych projektów

Linijek kodu

Lat działania najstarszego projektu

Projekt graficzny i wykonanie sklepu „Guns and Optics”

Sklep dla myśliwych to bardzo specyficzna gałąź rynku e-commerce. Szczególnie, jeśli obracamy towarami wysokiej jakości, luksusowymi. Zadanie wymagało więc odpowiedniego rozeznania, by przekonać klienta do zakupów. Stworzyliśmy wydajną stronę opartą o nasz autorski system.

Efekt: sklep połączony z systemem obsługi klienta

Nasz autorski sklep z koszulkami i gadżetami na każdą okazję – „3koszulki.pl”

Na systemie Presta Shop oparliśmy nasz serwis sprzedający koszulki z ciekawymi nadrukami. Strona pozwala też klientom na składanie specjalnych zamówień z dodaniem własnej grafiki na koszulkę, oraz modyfikację już istniejących.

Efekt: sklep dla klientów indywidualnych i hurtowych

Skontaktuj się z nami

Nie bój się zadzwonić do nas z pytaniem o pomoc w realizacji projektu, czy o poprawienie wyników Twojej firmy. Jesteśmy od tego by Ci pomóc!

Odwiedź nas

Zapraszamy do naszego biura, żeby porozmawiać o potrzebach Twojej firmy.

Toruń (87-100),
ul. Lelewela 33A.

Napisz lub zadzwoń

tel. (56) 621 63 60
e-mail: biuro@3wdt.com

Lub skorzystaj z formularza

Copyright 2018 - 3wdt.com
MENU