Portfolio

Dziękujemy za zainteresowanie naszym portfolio!

Podzieliliśmy nasze realizacje na kategorie, które znajdziesz poniżej. Jeśli te wybrane przykłady przekonały Cię do naszej oferty – zapraszamy do kontaktu!

Przejdź do:

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe to nasza specjalność. Wykonaliśmy produkty reklamowe dla bardzo wielu dużych festiwali i wydarzeń. Potrafimy przygotować gadżety, które zachwycą Ciebie i Twoich odbiorców.

Projektów gadżetowych

Sekundy na wygrawerowanie długopisu

Litrów mieszczą wyprodukowane przez nas kubki

Odzież reklamowa

Dzięki najlepiej wyposażonemu parkowi maszynowemu w województwie kujawsko-pomorskim możemy zaoferować najlepszej jakości produkty, a wykorzystanie najnowszych technologii zapewnia wysoką trwałość nadruków.

zł wydane na farbę do nadruku na koszulki

Boisko do piłki nożnej ułożone z folii do nadruku

Identyfikacja wizualna

Dla wielu firm, które z nami współpracowały, przygotowaliśmy identyfikację graficzną. Często była ona częścią większego zakresu świadczonych usług.

Logotypów

Suma lat, przez które firmy używają logotypów

Projektowanie graficzne

Posiadamy bogate portfolio projektów graficznych oraz ich realizacji – zarówno dużych katalogów, jak i małych plakatów czy ulotek.

Projektów dziennie

Godzin pracy grafików

Strony internetowe

Przedstawiamy kilka przykładów naszych realizacji stron internetowych z różnych lat. Projektujemy i wdrażamy przeróżne pomysły i systemy dostosowane do potrzeb biznesowych.

Wykonanych stron

Lat na rynku

Sklepy/systemy internetowe

Przeprowadziliśmy dziesiątki wdrożeń w oparciu o nasze autorskie rozwiązania, wykonaliśmy kilkadziesiąt dedykowanych systemów i aplikacji dla klientów, a także zrealizowaliśmy dziesiątki projektów opartych na dostępnych systemach OpenSource: PrestaShop, WooCommerce WordPress, Moodle i innych. Poniżej znajduje się próbka naszych umiejętności.

Zrealizowanych projektów

Lat działania najstarszego projektu

Linijek kodu łącznie

Skontaktuj się z nami

Nie bój się zadzwonić do nas z pytaniem o pomoc w realizacji projektu, czy o poprawienie wyników Twojej firmy. Jesteśmy od tego by Ci pomóc!

Odwiedź nas

Zapraszamy do naszego biura, żeby porozmawiać o potrzebach Twojej firmy.

Toruń (87-100),
ul. Lelewela 33A.

Napisz lub zadzwoń

tel. (56) 621 63 60
e-mail: biuro@3wdt.com

Lub skorzystaj z formularza

Copyright 2018 - 3wdt.com
MENU